پس از آن که Razr 2019 چراغ سری ریزر موتورولا را دوباره روشن کرد، این کمپانی حالا در پی توسعه خانواده محصولات تاشوی خود است. مدتی است که شایعاتی درباره وارث 5G ریزر ۲۰۱۹ شنیده می‌شود، و حالا افشاگر معروف، ایوان بلس، تصویری را از این دستگاه منتشر کرده که ظاهرا شباهت‌های زیادی به نسخه قبلی دارد.

در این تصویر می‌بینیم که ابعاد این دستگاه شبیه ریزر ۲۰۱۹ است و همان ناچ در بالای نمایشگرش دیده می‌شود، اما حاشیه پایین صفحه به نظر کوچک‌تر شده است. به‌علاوه، حالا دیگر اثری از حسگر اثر انگشت نیست و این اتفاق می‌تواند به‌معنای انتقال این حسگر به زیر نمایشگر یا به لبه دستگاه باشد.

نمایشگر بیرونی ریزر ۲۰۲۰ انگار تغییری نداشته اما زیر آن دوربینی را می‌بینیم که ظاهرا دوگانه است. مطابق گزارش‌ها، دوربین اصلی این گوشی از لنز ۴۸ مگاپیکسلی و دوربین ثانویه آن از لنز ۲۰ مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، انتظار داریم که این بار چیپست قدرتمندتری را روی این دستگاه ببینیم.

در خصوص نام دستگاه تاکنون شایعات گوناگونی منتشر شده و اسامی مختلفی از اسم رمز ادیسه تا ریزر 5G و ریزر ۲۰۲۰ را شنیده‌ایم. از دیگر ویژگی‌های این تلفن هوشمند می‌توانیم به پشتیبانی از شارژ سریع ۱۸ واتی، فضای ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایتی، پشتیبانی از سیم کارت نانو و رنگ جدید نقره‌ای اشاره کنیم.

 منبع خبر:

gsmarena