هنر و سینما


بدترین و بهترین پدران در دنیای سینما + تصاویر

بدترین و بهترین پدران در دنیای سینما + تصاویر

به گزارش خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رولینگ استون، فیلم‌ها چیز‌های زیادی را به مخاطبانشان یاد می‌دهند که می‌تواند خوب یا بد باشد؛ مثلاً می‌توانند به مخاطبان نشان دهند که چگونه پدران خوبی باشند و گاهی از شخصیت‌های داخل این آثار پیروی کنند و از شخصیت‌های پدر منفی در فیلم‌ها نیز بفهمند چه کار‌هایی را نباید انجام دهند.اینجا قصد داریم بدترین و بهترین کاراکتر‌های پدر در دنیای سینما را معرفی کنیم که در ادامه می‌خوانید:

دستانی که معجزه می‌کردند

دستانی که معجزه می‌کردند

میکل‌آنژ نقاش، مجمسه‌ساز، شاعر و معمار ایتالیایی است که آثار او در بزرگ‌ترین موزه‌های جهان موجود است و به عنوان یکی از تاثیرگذارترین و خلاق‌ترین هنرمندان تاریخ جهان شناخته می‌شود. اگرچه در ابتدا کار خود را با نقاشی آغاز کرد و توانست آثار مهمی را نیز از خود به یادگار بگذارد، اما بیشتر به عنوان یک هنرمند مجسمه‌ساز در جهان شناخته می‌شود. بسیاری بر این باور بودند که دستان او در خلق آثار هنری معجزه می‌کند.

چند نکته و حاشیه درباره نقاشی آیدین آغداشلو و شکسته‌‌شدن رکورد فروش حراج تهران

چند نکته و حاشیه درباره نقاشی آیدین آغداشلو و شکسته‌‌شدن رکورد فروش حراج تهران

برخی می‌گویند شکسته‌شدن رکورد فروش اثر هنری در دوره جدید حراج تهران که به آثار «هنر مدرن و معاصر ایران» اختصاص داشت، به‌دلیل شیوع کرونا، تعویق زمان برگزاری این دوره و افزایش قیمت دلار بوده است، اما نکته‌های دیگری هم در این بین هست.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...